Rodzinne uroczystości

Zapraszamy do organizacji wesel, przyjęć, spotkań rodzinnych, komunii, biesiad, pikników ……
Hotel Słowik w Poniatowej to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań oraz przyjęć. Piękne umiejscowienie hotelu, rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa, przestrzeń do zabaw oraz spacerów to tylko nieliczne z zalet naszego hotelu.

Wesela

W naszym hotelu z wielką przyjemnością organizujemy kameralne jak i duże wesela. Kameralne wesela mogą odbywać się zarówno w Sali Bankietowej jak i Sali Kawiarnianej, która posiada piękny taras z widokiem na staw. Dla dużych przyjęć weselnych użyczmy Salę Bankietową oraz specjalną salę taneczną z profesjonalnym nagłośnieniem. Wiele lat doświadczenia pozwala nam na organizację wspaniałych przyjęć weselnych, które zapadają w pamięć naszych gości na lata.
Wszystkie szczegóły dotyczące menu, oprawy muzycznej itp. ustalamy indywidualnie.
Dla gości weselnych oferujemy także nocleg w komfortowych pokojach 1,2 i 3 osobowych.

Zainteresowany organizacją wesela w naszym hotelu? Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów oraz rezerwacji terminu tel. 81 820 41 61  

Chrzciny oraz Komunie

Wiemy jak bardzo ważne dla rodziców a także dla dzieci są przyjęcia z okazji Komunii Świętej. Przyjęcia mogą odbywać się zarówno w Sali Bankietowej jak i Sali Kawiarnianej, która posiada piękny taras z widokiem na staw. Ulokowanie naszego hotelu pozwala na rodzinne spacery brzegiem pięknego stawu oraz organizację czasu dla dzieci – mogą uczestniczyć w rożnych grach i zabawach. Menu ustalamy indywidualnie według gustu oraz życzeń naszych gości, chętnie przygotujemy specjalne menu dla dzieci.

Biesiady Rodzinne

Przyjęcia rodzinne to doskonała okazja do spotkań – organizujemy zarówno przyjęcia zasiadane jak i z muzyką oraz tańcami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na ogromną personalizację przyjęć rodzinnych – zadbamy o oprawę muzyczną, doskonałe menu a także miłą atmosferę. W zależności od ilości gości przyjęcia możemy przeprowadzić w Sali Bankietowej lub Kawiarnianej.

Spotkania Integracyjne

Podstawą dobrze działającej firmy jest zgrany zespół dotyczy to także każdej grupy oraz lokalnej społeczności – wszyscy dobrze wiemy jak bardzo spotkania integracyjne scalają i poprawiają relacje w grupie. Z ogromną przyjemnością organizujemy spotkania integracyjne zarówno kameralne jak i w większym gronie. Organizowaliśmy już wiele imprez integracyjnych zarówno tematycznych jak i eleganckich – zadbamy o oprawę muzyczną, doskonałe menu a także miłą atmosferę.

Zainteresowany organizacją uroczystości w naszym hotelu?

Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów oraz rezerwacji terminu tel. 81 820 41 61  

hotel słowik