Loading...
Atrakcje regionu 2018-03-29T10:44:15+00:00
hotel słowik

Aktywny odpoczynek.

“Lubelskie na chwilę lub na dłużej”

Lubelszczyzna to jeden z najpiękniejszych regionów turystycznej Polski, mnogość lasów, wąwozów, zamków, muzeów oraz szlaków tematycznych pozwalają na doskonały aktywny wypoczynek.

Położenie naszego hotelu w Poniatowej stanowi doskonałą bazę do wycieczek zarówno do Kazimierza Dolnego, Nałęczowa oraz innych znanych miejscowości w województwie Lubelskim.

Hotel Słowik znajduje się nad brzegiem pięknego zalewu w otoczeniu licznych lasów oraz ścieżek rowerowych – daje to możliwości aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Bliskość Nałęczowa a także spokojna okolica hotelu jest bardzo ceniona w śród odwiedzających nas seniorów.

Nałęczów to jedyna w wojewódzkim lubelskim miejscowość uzdrowiskowa. Właściwości lecznicze mikroklimatu powodują np. samoczynne obniżenie ciśnienia tętniczego krwi.

Największa w skali europejskiej, silnie rozgałęziona sieć wąwozów lessowych stanowi doskonałą atrakcję dla pieszych jak i rowerowych wycieczek.

Zamki, dwory, muzea, perełki architektury i dowody wielowiekowego dziedzictwa kulturowego tego regionu – Kazimierz Dolny, Nałęczów oraz Janowiec.

Lubelszczyzna oferuje znakomite trasy spacerowe, 160 km oznakowanych szlaków dla miłośników nordic walkingu, 500 km szlaków rowerowych oraz 300 km szlaków konnych.

W odległości 20 km od hotelu znajdują się 4 kompleksy narciarskie oraz doskonałe trasy do  narciarstwa biegowego.

hotel słowik

Smaki Krainy Lessowych Wąwozów

 Kulinarna podróż szlakiem najlepszych dań regionu. W drogę!

Szlak Kulinarny Krainy Lessowych Wąwozów tworzą restauracje i lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne.

Potrawy te są przygotowywane według tradycyjnych receptur i pokazują to, co w kuchni regionalnej najlepsze. Podróżując Szlakiem można skosztować typowej kuchni lubelskiej, poznać szczegóły przygotowywania a także zioła i przyprawy, które przyczyniają się do tak doskonałego aromatu danych potraw.

Kuchnia lubelska zaskakuje turystów odwiedzających ten region znakomitym smakiem potraw przygotowywanych z rodzimych i zdrowych produktów. Nigdzie poza Lubelszczyzną nie znajdziemy tak znakomitych pieczonych pierogów z gryczanym farszem.

Pierwsze skojarzenie z Lubelszczyzną to spokojna wieś, piękne lasy oraz regionalna kuchnia. Z jednej strony bardzo prosta – oparta mąkach, kaszach, z drugiej zaś zaskakująca miodami, głębokim smakiem nalewek, zapachem świeżo wypiekanego chleba.

Oferty specjalne

Skorzystaj z naszych doskonałych ofert specjalnych

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe i integracyjne Hotel Słowik do doskonałe miejsce, w którym zorganizujesz niezapomnianą imprezę firmową. Bogata infrastruktura hotelu w [...]

Wymarzone wesele

Wymarzone wesele W naszym hotelu z wielką przyjemnością organizujemy kameralne jak i duże wesela. Kameralne wesela mogą odbywać się [...]

Pobyty rodzinne

Pobyty rodzinne Hotel Słowik w Poniatowej to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Bogata infrastruktura zapewnia mnóstwo atrakcji zarówno dla [...]

Oferta dla grup sportowych

Oferta dla grup sportowych Hotel Słowik to idealne miejsce do organizacji zgrupowania sportowego. Dla zespołów i klubów sportowych oferujemy [...]

Czas na konferencje

Czas na konferencje W hotelu Słowik zorganizujesz zarówno spotkanie biznesowe / szkolenie jak i dużą konferencję połączoną z imprezą [...]

Rodzinny weekend

Rodzinny weekend Rodzinny weekend z dziećmi w hotelu Słowik w Poniatowej to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek pełen atrakcji [...]